icon-account icon-glass

Our Story


                                           

Çocuklara saygımız, sevgimiz gibi sonsuz.  Onlar doğanın koruyucuları, geleceğin mimarları, insanlığın daha iyiye atılan adımları. Tepeleri koşarlar, toprağı hissederler, gökyüzüne dokunurlar, doğadan aldıkları ilhamla yeni yollara, yeni keşiflere açılırlar. Hep korkusuz, hep hayat dolular. En büyük hayalimiz, çocukların hep birlikte mutlulukla büyüdüğü daha güzel, daha iyi bir gelecek insaa etmek. %100 organik koleksiyonlarla; doğal tonlar ve cinsiyetler üstü desenlerle her çocuğun kendine has yaratıcılığına, cesaretine ve fikirlerine yer açabilmek.“Boh” İsveç dilinde “yaşamak” demek. Boh’un el yapımı her bir parçası, yaşamanın sade güzelliğinin temsilcisi. Sertifikalı doğal kumaşlar, hindistan cevizi kabuğundan düğmeler, doğadan elde edilen renklerle tasarlanan her Boh koleksiyonu; modern zamanların rahatlığıyla zamansız tasarımın dengesi, 0-5 yaş arası çocukların geleceğe ilk hediyesi.

Sevgilerimizle,

BOH Ailesi

----------------------------------------------

We respect our little ones as better versions of us, mindful creators of the future, rising preservers of earth and nature. They roll, toddle and run the hills, touch the sky and feel the ground without fear. A spreading inspiration to find new pathways leads to an endless motivation to discover a pure new universe.

Our passion is all about raising a kinder tomorrow in which they will happily grow: Designing 100% organic collections with pastel hues and gender-neutral patterns to give space for their own sense of creativity.

As “Boh” represents “to live” in Swedish, each piece celebrates the simple joy of living. Ethically handmade with certified fabrics, sustainably printed with natural dye; Boh reflects a beautiful balance between modern comfort and timeless aesthetics.

A first-ever heritage among 0-5 aged kids.

With love,

BOH Family